Oferta firmy produkującej oświetlenie przemysłowe LED – Globus Lighting.

Oświetlenie przemysłowe LED wykorzystuje się dziś w magazynach, fabrykach, halach produkcyjnych i budynkach przemysłowych znacznie częściej, niż tradycyjne źródła światła. Wszędzie tam, gdzie zdecydowano się na modernizację instalacji i zastosowanie bardziej energooszczędnych rozwiązań, to właśnie LED-y zastąpiły świetlówki i halogeny, zapewniając znacznie niższy pobór energii, większą wydajność światła i najwyższy komfort pracy. Różnorodność lamp przemysłowych LED daje naprawdę duże możliwości projektowe podczas przygotowywania planów modernizacji – oferta firmy produkującej oświetlenie przemysłowe LED Globus Lighting jest tego najlepszym dowodem.

Lampy przemysłowe LED w fabrykach i magazynach

Zastosowanie oświetlenia na bazie technologii LED w warunkach przemysłowych nie jest na rynku nowością, jednak w ostatnich latach zyskało zdecydowanie większe uznanie wśród mniejszych firm i większych przedsiębiorstw. Wszystko za sprawą oszczędności, jakie może wygenerować przejście na znacznie wydajniejsze przemysłowe lampy LED i wykorzystanie ich możliwości do maksimum. Zastąpienie tradycyjnych lamp sodowych, halogenów czy świetlówek nowoczesnymi LED-ami wiąże się z wieloma korzyściami zarówno na polu finansowym, jak i w ramach polityki środowiskowej firmy. Rozwijający technologię producenci właśnie na tych korzyściach opierają swoje kolejne projekty.

Co można zyskać decydując się na montaż przemysłowych lamp LED? Przede wszystkim obniżenie kosztów utrzymania oświetlenia w budynku rzędu 70% w stosunku do wcześniej stosowanego oświetlenia tradycyjnego. Oszczędności są uzależnione w dużej mierze od przemyślanego projektu, właściwej realizacji modernizacji i wyboru takich lamp przemysłowych LED, które w danym środowisku będą sprawdzały się najlepiej. O ostatecznych oszczędnościach często decydował więc będzie właściwy wybór producenta oświetlenia przemysłowego LED, jego oferty produktowej i projektu, jaki przygotuje dla firmy.

Korzyści oświetlenia przemysłowego LED

Lampy przemysłowe LED to nie tylko oszczędność energii, a więc i niższe koszty utrzymania, ale także ekologia. Mniejsze zużycie prądu, wieloletnia żywotność pojedynczej lampy, wytrzymałość na warunki zewnętrzne i brak szkodliwych dla środowiska substancji w samej lampie sprawiają, że zarówno użytkowanie jak i późniejsza konserwacja oświetlenia przemysłowego LED odbywają się w zgodzie z najwyższymi standardami dbałości o środowisko. Zastosowanie lamp przemysłowych LED pozwala także na wykorzystanie inteligentnych systemów zarządzania oświetleniem, które dodatkowo poprawiają kontrolę nad oświetleniem w budynku i przyczyniają się do zwiększenia ekonomii i ekologii jego stosowania.

Lampy LED Oświetlenie przemysłowe

Oferta Globus Lighting – doświadczonego producenta oświetlenia przemysłowego LED

Właściwy wybór producenta lamp przemysłowych LED, który zajmie się nie tylko dostarczeniem odpowiednich lamp, ale też przygotowaniem projektu i realizacją modernizacji stanowi dla przedsiębiorców ogromne wyzwanie, ale decyduje też o ostatecznym efekcie podjętych działań. Firmy takie jak Globus Lighting oferują najbardziej kompleksowe działania z zakresu audytowania, projektowania i realizacji modernizacji oświetlenia przemysłowego, zapewniając dostęp do wielu różnych modeli lamp przemysłowych LED spełniających oczekiwania w nawet najbardziej wymagających warunkach. W ofercie marki znalazły się nie tylko podstawowe oprawy do oświetlania hal przemysłowych, magazynów i przestrzeni użytkowych w budynkach przemysłowych (np. Belus, High Bay Belus i High Bay Squbus), ale także oprawy stanowiskowe BSL, oprawy liniowe FLYBUS i IRON, oprawy do wysokich i niskich temperatur (HSL dla kotłowni i hut, CSL dla chłodni i mroźni), oprawy wandaloodporne HARDBOX, oprawy górnicze MINERBOX, oprawy przeciwwybuchowe MINEX, MINIMINEX, ORION i wiele innych. Duże zróżnicowanie opraw w ofercie Globus Lighting oznacza możliwość przystosowania oświetlenia do każdych warunków pracy, a w efekcie uzyskania najlepszych wyników jego działania.